دانلود مستقیم بلک باکس بازی آنو 2070


دانلود بازی GRID برای PC ودانلود ها دانلود عکس دانلود بازی دانلود نرم افزار دانلود کتاب دانلود موبایل دانلود.دانلود بازی Saints Row The Third برای PC ودانلود ها دانلود عکس دانلود بازی دانلود نرم افزار دانلود کتاب دانلود موبایل دانلود.بزرگترین مرجع دانلود رایگان وبزرگترین مرجع دانلود رایگان دانلود بازی جنگی و تفنگی کامپیوتر.روستای لاین و دانلود ودانلود بدون عضویت فقط در اینجا روستای لاین و دانلود.درخواست و معرفی سریال کرک و پچ وسلام دوستان این تاپیک فقط و فقط مخصوصه بازی ها زدم خودم هر اندازه که بازی دارم تا اونجا که.دانستنیها وخفاش شب کسی رو که لیاقت داره بهش کمک کن خدا ریاست داده کمک کن مردم این چند سال.rooh jenz سایت بهترین عكسهای روح و جن و ونرم افزار موبایل جدیدMToolbox با فرمت جاوا تاریخ سه شنبه مردادماه مجموعه اس ام اس های.تخته مدار چاپی انگلستان Pcb وكتاب كودك روشهای صحيح بچه دانلود power dvd ultra برای پخش های انواع تصویری ex iran لذت بردن.دانلود بازی GRID برای PC ودانلود ها دانلود عکس دانلود بازی دانلود نرم افزار دانلود کتاب دانلود موبایل دانلود.دانلود بازی Saints Row The Third برای PC ودانلود ها دانلود عکس دانلود بازی دانلود نرم افزار دانلود کتاب دانلود موبایل دانلود.بزرگترین مرجع دانلود رایگان وبزرگترین مرجع دانلود رایگان دانلود بازی جنگی و تفنگی کامپیوتر.روستای لاین و دانلود ودانلود بدون عضویت فقط در اینجا روستای لاین و دانلود.درخواست و معرفی سریال کرک و پچ وسلام دوستان این تاپیک فقط و فقط مخصوصه بازی ها زدم خودم هر اندازه که بازی دارم تا اونجا که.دانستنیها وخفاش شب کسی رو که لیاقت داره بهش کمک کن خدا ریاست داده کمک کن مردم این چند سال.rooh jenz سایت بهترین عكسهای روح و جن و و


نرم افزار موبایل جدیدMToolbox با فرمت جاوا تاریخ سه شنبه مردادماه مجموعه اس ام اس های.تخته مدار چاپی انگلستان Pcb وكتاب كودك روشهای صحيح بچه دانلود power dvd ultra برای پخش های انواع تصویری ex iran لذت بردن.


'دانلود مستقیم بلک باکس بازی آنو 2070'

دانلود بازی Anno 2070 برای PC

شاهد انتشار  بازی دیگری از سمت کمپانی نام آشنای و غول پیکر یوبیسافت هستیم . این بازی تحت عنوان Anno 2070 Deluxe Edition در تاریخ ۱۷ نوامبر سال ۲۰۱۱ میلادی منتشر شد . سازنده این بازی نیز استودیوی بازی سازی Related Designs می باشد . در سال ۲۰۷۰ جهان ما تغییر کرده است . سطح دریا ها بسیار بالا آمده است و تغییرات آب و هوایی از زمین یک چهره خشن و نامهربان ! به وجود آورده است . Anno.2070-Deluxe.Edition برنده آخرین بازی استراتژی شده است . در این بازی گیمر با دنیایی از چالش ها رو به رو است . دنیایی که در آن دیپلماسی و تجارت حرف اول را می زند . سیستم مدیریت اقتصادی هنوز در سری بعد از میلاد دیده می شود. تا به امروز ۴ نسخه از این بازی منتشر شده است که با نام‌هایی مانند Anno 1404 شناخته می‌شوند. عددی که در انتهای عبارت Anno آمده است، بیان‌گر سالی است که فضای بازی در آن می‌گذرد. نسخه‌های قبلی این بازی در سده‌های ۱۵ تا ۱۸ میلادی به تصویر کشیده شده است. در هر یک از این بازی‌ها، بازیکن ساخت یک شهر را آغاز کرده، با مدیریت منابع مالی، معادن، برقراری ارتباط با تمدن‌های دیگر و فعالیت‌هایی از این دست، شهر خود را به سوی پیشرفت و توسعه پیش می‌برد. از این منظر، این بازی را می‌توان با بازی‌های سری Simcity مقایسه کرد اما این بازی، بخش جنگ را نیز در خود گنجانده است تا نمونه‌ای منحصر‌به‌فرد ایجاد شود. در طول بازی شما باید همیشه آماده جنگ باشید تا بتوانید از شهر خود دفاع کنید یا حتی با تاخت و تاز به سمت دشمنان خود، منابع و فناوری‌های آن‌ها را تصاحب کنید. جدیدترین نسخه از این بازی نیز همین اصول را در سبک خود حفظ کرده است اما فضای آن به طور کلی متفاوت است. در نگاه اول، Anno 2070 یک هنر مفهومی از آینده به روایت Ubisoft است.

|نسخه نهایی RELOADED بازی به همراه Update v1.01 برای اجرای بازی|

|به همراه دانلود از سرور قدرتمند Mediafire|

 

anno 2070 cover small دانلود بازی Anno 2070 برای PC

 

[ادامه ی مطلب]